Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30970
- Articol:A1070223
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Colector de iarbă:da
- Dimenseuni:1300x410x970 mm
- Greutate:11 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:75 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:24 mm
- Lățimea tăierii:34 cm
- Mulcire:da
- Producător:Stiga
- Puterea electric:1400 W
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:400 m2
- Tipul deplasării:manual
- Trepte reglare:6
- Volum colectare iarbă:35 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Colector de iarbă | da |
| Dimenseuni | 1300x410x970 mm |
| Greutate | 11 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 75 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 24 mm |
| Lățimea tăierii | 34 cm |
| Mulcire | da |
| Producător | Stiga |
| Puterea electric | 1400 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 400 m2 |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte reglare | 6 |
| Volum colectare iarbă | 35 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


