Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31768
- Articol:A848154
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea cilindrica:212 cm3
- Garanție:12 luni
- Greutate:68 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:70 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:30 mm
- Lățimea tăierii:100 cm
- Producător:Villager
- Puterea motorului:5.57 c.p.
- Suprafaţa recomandată:2500 m2
- Tip motor:4 timpi
- Tipul deplasării:cu autopropulsie
- Trepte de viteză:1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea cilindrica | 212 cm3 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 68 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 70 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 30 mm |
| Lățimea tăierii | 100 cm |
| Producător | Villager |
| Puterea motorului | 5.57 c.p. |
| Suprafaţa recomandată | 2500 m2 |
| Tip motor | 4 timpi |
| Tipul deplasării | cu autopropulsie |
| Trepte de viteză | 1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





