Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31646
- Articol:A468120
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea rezervorului de combustibil:550 ml
- Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului:260 ml
- Garanție:12 luni
- Greutatea:5 kg
- Lungimea lamei:450 mm
- Numărul de legaturi:36
- Pas de lanț:0,325 "
- Producător:Villager
- Putere:2.4 L.sec
- Volumul cilindrului:45.02 cm3
- Сanelură de lanț:1.5 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 550 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 260 ml |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 5 kg |
| Lungimea lamei | 450 mm |
| Numărul de legaturi | 36 |
| Pas de lanț | 0,325 " |
| Producător | Villager |
| Putere | 2.4 L.sec |
| Volumul cilindrului | 45.02 cm3 |
| Сanelură de lanț | 1.5 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





