Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30120
- Articol:A1683327
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:11.5 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:60 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:25 mm
- Lățimea tăierii:33 cm
- Producător:Ruris
- Puterea electric:1200 W
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Tipul deplasării:manual
- Volum colectare iarbă:25 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 11.5 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 60 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Lățimea tăierii | 33 cm |
| Producător | Ruris |
| Puterea electric | 1200 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Tipul deplasării | manual |
| Volum colectare iarbă | 25 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







