Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11212
- Articol:245e64bd
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea cilindrica :135 cm3
- Colector de iarbă :este
- Înălțimea maximală de tăiere :70 mm
- Înălțimea minimală de tăiere :32 mm
- Lățimea tăierii :46 cm
- Puterea motorului :2.7 c.p.
- Reglarea înălțimii de tăiere :este
- Suprafaţa recomandată :1400 m2
- Tip motor :4 timpi
- Tipul deplasării :cu autopropulsie
- Trepte de viteză :1
- Trepte reglare :5
- Volum colectare iarbă :60 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea cilindrica | 135 cm3 |
| Colector de iarbă | este |
| Înălțimea maximală de tăiere | 70 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 32 mm |
| Lățimea tăierii | 46 cm |
| Puterea motorului | 2.7 c.p. |
| Reglarea înălțimii de tăiere | este |
| Suprafaţa recomandată | 1400 m2 |
| Tip motor | 4 timpi |
| Tipul deplasării | cu autopropulsie |
| Trepte de viteză | 1 |
| Trepte reglare | 5 |
| Volum colectare iarbă | 60 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa