Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:752-07
- Articol:454
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Metabo HC 260 C WNB (114026000)
| Tip | mașini de rindeluit si degrosat |
| Putere | 2200 W |
| Turația în gol | 6500 min-1 |
| Lățime de rindeluire | 260 mm |
| Max. înălțimea piesei | 160 mm |
| Adâncime de rindeluire | 3 mm |
| Număr de cuțite | 2 |
| Viteza de avans | 5 m/min |
| Dimensiuni | 1110x620x960 mm |
| Greutate | 71 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



