Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11208
- Articol:43.003.90
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° :62 мм
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° :62 mm
- Alimentare :retea
- Diametru alezaj :30 mm
- Diametrul ext. al discului :210 mm
- Greutatea :11 kg
- Latime de taiere :310 mm
- Puterea absorbită :1500 W
- Turația în gol :4900 min-1
- Unghiul de înclinare :47 °
- Unghiul diagonal (dreapta) :45 °
- Unghiul diagonal (stânga) :45 °
- Arată toate specificatiile
3.799 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 715 Lei / lună |
398 Lei / lună |
293 Lei / lună |
240 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 62 мм |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 62 mm |
| Alimentare | retea |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Diametrul ext. al discului | 210 mm |
| Greutatea | 11 kg |
| Latime de taiere | 310 mm |
| Puterea absorbită | 1500 W |
| Turația în gol | 4900 min-1 |
| Unghiul de înclinare | 47 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 45 ° |
| Unghiul diagonal (stânga) | 45 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



