Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29775
- Articol:A1716945
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate rezervorului de ulei:0.6 l
- Capacitatea cilindrica:125 cm3
- Capacitatea rezervorului de combustibil:1 l
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:30 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:75 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:25 mm
- Lățimea tăierii:42 cm
- Model motor:Loncin 125CC
- Producător:AL-KO
- Puterea motorului:2.47 c.p.
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:800 m2
- Tip motor:4 timpi
- Tipul deplasării:manual
- Trepte reglare:6
- Volum colectare iarbă:65 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate rezervorului de ulei | 0.6 l |
| Capacitatea cilindrica | 125 cm3 |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 1 l |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 30 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 75 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Lățimea tăierii | 42 cm |
| Model motor | Loncin 125CC |
| Producător | AL-KO |
| Puterea motorului | 2.47 c.p. |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 800 m2 |
| Tip motor | 4 timpi |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte reglare | 6 |
| Volum colectare iarbă | 65 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




