Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:15900
- Articol:f0f563a39
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :285 m³/h
- Dimensiuni :60x50x17 cm
- Nivel de zgomot maxim :60 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere :140 W
- Tip Absorbtie :evacuare;recirculare
- Tip hota :standard
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 285 m³/h |
| Dimensiuni | 60x50x17 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 60 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere | 140 W |
| Tip Absorbtie | evacuare;recirculare |
| Tip hota | standard |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






