Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30078
- Articol:A1160460
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Baterie:3 x 1,5 V (AA)
- Clasa de laser:2
- Clasă de protecţie:IP 54
- Dimensiuni:150x119x122 mm
- Direcția de razele:orizontal , vertical
- Domeniu de lucru:30 m
- Fir:1/4" , 5/8"
- Gama de auto-nivelare:± 3°
- Garanție:12 luni
- Lungime de undă:635 nm
- Număr de lazeri:2
- Precizie de nivelare:± 0,3 mm/m
- Producător:Sola
- Puterea laserului:1 mW
- Tip:nivelul laser
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Baterie | 3 x 1,5 V (AA) |
| Clasa de laser | 2 |
| Clasă de protecţie | IP 54 |
| Dimensiuni | 150x119x122 mm |
| Direcția de razele | orizontal , vertical |
| Domeniu de lucru | 30 m |
| Fir | 1/4" , 5/8" |
| Gama de auto-nivelare | ± 3° |
| Garanție | 12 luni |
| Lungime de undă | 635 nm |
| Număr de lazeri | 2 |
| Precizie de nivelare | ± 0,3 mm/m |
| Producător | Sola |
| Puterea laserului | 1 mW |
| Tip | nivelul laser |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


