Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31428
- Articol:A537411
- Disponibilitate:În stock99
- Înălțime:72 cm
- Înălţime de lucru :150 cm
- Încărcătura maximă:90 kg
- Lungimea totală:72 cm
- Material:metal
- Număr trepte:2
- Producător:Tolsen
- Tip:scară pliantă unilaterală
- Arată toate specificatiile
665 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 125 Lei / lună |
69 Lei / lună |
51 Lei / lună |
42 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Înălțime | 72 cm |
| Înălţime de lucru | 150 cm |
| Încărcătura maximă | 90 kg |
| Lungimea totală | 72 cm |
| Material | metal |
| Număr trepte | 2 |
| Producător | Tolsen |
| Tip | scară pliantă unilaterală |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





