Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31831
- Articol:A848280
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:rețea
- Capacitatea de tăiere in lemn:65 mm
- Capacitatea de tăiere in otel:8 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:2.5 kg
- Lungimea cursei:20 mm
- Producător:Villager
- Puterea absorbită:550 W
- Turația in gol:1000-3000 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 65 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 8 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 2.5 kg |
| Lungimea cursei | 20 mm |
| Producător | Villager |
| Puterea absorbită | 550 W |
| Turația in gol | 1000-3000 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





