Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29588
- Articol:A836811
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Consumul de aer:112 l/min
- Diametrul conexiunii de aer:1/4"
- Diametrul duzelor:1.5 mm
- Locația rezervorului:superioară
- Presiune nominală:3.5 bar
- Producător:Jonnesway
- Pulverizare:pneumatic
- Tipul:aerograf
- Volumul:0.125 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Consumul de aer | 112 l/min |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Diametrul duzelor | 1.5 mm |
| Locația rezervorului | superioară |
| Presiune nominală | 3.5 bar |
| Producător | Jonnesway |
| Pulverizare | pneumatic |
| Tipul | aerograf |
| Volumul | 0.125 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa