Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30090
- Articol:A925332
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Greutate:3.3 kg
- Înălțime:94 cm
- Înălţime de lucru :286 cm
- Înălţime platformă:86 cm
- Încărcătura maximă:150 kg
- Lățimea:46 cm
- Material:aluminiu
- Număr trepte:4
- Picioruşe antiderapante:da
- Producător:Alumet
- Tip:scară dublă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Greutate | 3.3 kg |
| Înălțime | 94 cm |
| Înălţime de lucru | 286 cm |
| Înălţime platformă | 86 cm |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Lățimea | 46 cm |
| Material | aluminiu |
| Număr trepte | 4 |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Producător | Alumet |
| Tip | scară dublă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




