Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11089
- Articol:23a0e6e5
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :retea
- Diametru alezaj :30 mm
- Diametrul ext. al discului :210 mm
- Greutatea :12.5 kg
- Latime de taiere :310 mm
- Puterea absorbită :1600 W
- Turația în gol :5000 min-1
- Unghiul de înclinare :47 °
- Unghiul diagonal (dreapta) :45 °
- Unghiul diagonal (stânga) :45 °
- Arată toate specificatiile
Seria Einhell TE-SM 2131 Dual Miter Saw Expert permite separarea rapidă, precisă și curată a produselor din lemn. Capul ferăstrăului cu pivotare permite tăieri normale și duble. Ferăstrăul garantează o tăiere curată și netedă a pieselor din lemn datorită celor 48 de dinți ai lamei de ferăstrău. Einhell TE-SM 2131 Dual are un platan rotativ cu reglaj fin al unghiului. Ferăstrăul dublu Einhell TE-SM 2131 este echipat cu un mecanism de alimentare care vă permite să măriți lățimea piesei de prelucrat de 90 ° până la 310 mm. Pentru a crește precizia, ferăstrăul dublu Einhell TE-SM 2131 este echipat cu un modul laser și iluminare cu LED a zonei de lucru, fasciculul laser este proiectat pe piesa de prelucrat în planul de tăiere.
Specificații Fierastrău pentru taieri inclina Einhell TE-SM 2131
- Puterea absorbită 1600 W
- Turația în gol 5000 min-1
- Diametrul ext. al discului 210 mm
- Alimentare retea
- Diametru alezaj 30 mm
- Latime de taiere 310 mm
- Unghiul diagonal (stânga) 45 °
- Unghiul diagonal (dreapta) 45 °
- Unghiul de înclinare 47 °
- Greutatea 12.5 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | retea |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Diametrul ext. al discului | 210 mm |
| Greutatea | 12.5 kg |
| Latime de taiere | 310 mm |
| Puterea absorbită | 1600 W |
| Turația în gol | 5000 min-1 |
| Unghiul de înclinare | 47 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 45 ° |
| Unghiul diagonal (stânga) | 45 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






