Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24802
- Articol:Z6c4a602ff
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare :acumulator
- Capacitatea bateriei :4 Ah
- Deschiderea mandrinei :1/4" mm
- Greutatea :1.7 kg
- Max. turații în gol :4000 min-1
- Revers :este
- Tensiunea bateriei :18 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :hexagonală pentru biţi
- Tip :fără percuție
- Arată toate specificatiile
5.999 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1129 Lei / lună |
629 Lei / lună |
463 Lei / lună |
379 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Specificații Mașină de înșurubat Makita DFS452Z
- Tip fără percuție
- Tip mandrină hexagonală pentru biţi
- Alimentare acumulator
- Tip de baterie Li-Ion
- Tensiunea bateriei 18 V
- Capacitatea bateriei 4 Ah
- Deschiderea mandrinei 1/4" mm
- Revers da
- Max. turații în gol 4000 min-1
- Greutatea 1.7 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 1/4" mm |
| Greutatea | 1.7 kg |
| Max. turații în gol | 4000 min-1 |
| Revers | este |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi |
| Tip | fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







