Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31504
- Articol:A467778
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere (45°):17 mm
- Adâncime de tăiere (90°):25 mm
- Diametrul ext. al discului:180 mm
- Dimensiuni masă:500x385 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:24 kg
- În plus:Tăiere până la 450 mm
- Orificiu pânză de ferăstrău:25.4 mm
- Producător:Villager
- Putere:600 W
- Turația în gol:3000 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere (45°) | 17 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 25 mm |
| Diametrul ext. al discului | 180 mm |
| Dimensiuni masă | 500x385 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 24 kg |
| În plus | Tăiere până la 450 mm |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 25.4 mm |
| Producător | Villager |
| Putere | 600 W |
| Turația în gol | 3000 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


