Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29627
- Articol:A836352
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Dimensiunea maximă a capului:10 mm
- Dimensiunea minimă a capului:2.5 mm
- Dimensiuni:2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm
- Garanție:12 luni
- Material:oțel S2
- Numar accesorii:7
- Producător:Jonnesway
- Tip de chei:cheie hexagonală
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Dimensiunea maximă a capului | 10 mm |
| Dimensiunea minimă a capului | 2.5 mm |
| Dimensiuni | 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Material | oțel S2 |
| Numar accesorii | 7 |
| Producător | Jonnesway |
| Tip de chei | cheie hexagonală |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
