Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29846
- Articol:A829491
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adancimea de tăiere la 45°:60 mm
- Adancimea de tăiere la 90°:85 mm
- Alimentare:cablu
- Altele:ţara producătoare:Rusia
- Diametrul al pânzei:235 mm
- Diametrul int. al pânzei:30 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:8.4 kg
- Producător:Interskol
- Puterea absorbită:2000 W
- Turația in gol:4200 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adancimea de tăiere la 45° | 60 mm |
| Adancimea de tăiere la 90° | 85 mm |
| Alimentare | cablu |
| Altele | ţara producătoare:Rusia |
| Diametrul al pânzei | 235 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 30 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 8.4 kg |
| Producător | Interskol |
| Puterea absorbită | 2000 W |
| Turația in gol | 4200 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
