Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:827-07
- Articol:529
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Metabo STE 100 SCS (601043500)
| Puterea absorbită | 630 W |
| Turația in gol | 1000-3000 min‾¹ |
| Acţiune de pendul | 4-trepte |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 100 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 25 mm |
| Alimentare | priză |
| Lungimea cablu alimentare | 2.5 m |
| Greutatea | 2.2 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

