Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31509
- Articol:A468342
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cai putere:7 hp
- Freza in set:da
- Garanție:12 luni
- Greutatea:65 kg
- Lățime de prelucrare:900 mm
- Numărul de viteze:3 (2 în față , 1 spate)
- Plug reglabil in set:nu
- Plug simplu in set:nu
- Producător:Villager
- Puterea motorului:5130 W
- Tip:motocultivatoare
- Volume motorului:212 cm³
- Volumul rezervorului de benzina:2.5 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cai putere | 7 hp |
| Freza in set | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 65 kg |
| Lățime de prelucrare | 900 mm |
| Numărul de viteze | 3 (2 în față , 1 spate) |
| Plug reglabil in set | nu |
| Plug simplu in set | nu |
| Producător | Villager |
| Puterea motorului | 5130 W |
| Tip | motocultivatoare |
| Volume motorului | 212 cm³ |
| Volumul rezervorului de benzina | 2.5 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



