Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30180
- Articol:A1159260
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:acumulator
- Altele:fără baterie și încărcător
- Diametrul găurii în lemn:28 mm
- Diametrul găurii în oțel:13 mm
- Energia de impact:2.2 J
- Frecvența bătăilor in gol:4500 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.5 kg
- Moduri de lucru:3
- Producător:Graphite
- Sistem de prindere:SDS-plus
- Tensiunea acumulatorului:18 V
- Tip acumulator:Li-Ion
- Turația in gol:1420 min‾¹
- Valiză de protecţie:nu
- Arată toate specificatiile
2.685 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 505 Lei / lună |
281 Lei / lună |
207 Lei / lună |
170 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Altele | fără baterie și încărcător |
| Diametrul găurii în lemn | 28 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Energia de impact | 2.2 J |
| Frecvența bătăilor in gol | 4500 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.5 kg |
| Moduri de lucru | 3 |
| Producător | Graphite |
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Turația in gol | 1420 min‾¹ |
| Valiză de protecţie | nu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

