Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31440
- Articol:A1825077
- Disponibilitate:În stock99
- Capacitate de compresie:250 l/min
- Garanție:12 luni
- Nivel zgomot:92 dB
- Presiune maximă:8 bar
- Producător:Tolsen
- Putere consumată:2200 W
- Tip:mobil
- Viteza de pompare:2850 1/min
- Volum rezervor:100 l
- Arată toate specificatiile
7.655 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1441 Lei / lună |
803 Lei / lună |
591 Lei / lună |
484 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Capacitate de compresie | 250 l/min |
| Garanție | 12 luni |
| Nivel zgomot | 92 dB |
| Presiune maximă | 8 bar |
| Producător | Tolsen |
| Putere consumată | 2200 W |
| Tip | mobil |
| Viteza de pompare | 2850 1/min |
| Volum rezervor | 100 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







