Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:15037
- Articol:d15f753b7
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :1000 m³/h
- Dimensiuni :70х29,6х25,4 cm
- Nivel de zgomot maxim :57 dB
- Numar viteze :3
- Putere iluminare :2x40 W
- Putere :345 W
- Tip hota :incorporabila
- Tip iluminare :bec halogen
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 1000 m³/h |
| Dimensiuni | 70х29,6х25,4 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 57 dB |
| Numar viteze | 3 |
| Putere iluminare | 2x40 W |
| Putere | 345 W |
| Tip hota | incorporabila |
| Tip iluminare | bec halogen |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







