Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31829
- Articol:A627453
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acţiune de pendul:3-trepte
- Alimentare:acumulator
- Capacitatea de tăiere in lemn:45 mm
- Capacitatea de tăiere in otel:9 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:2.25 kg
- Lungimea cursei:25.4 mm
- Producător:Villager
- Tensiunea bateriei:18 V
- Tip baterie:Li-Ion
- Turația in gol:0-2400 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Acţiune de pendul | 3-trepte |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 45 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 9 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 2.25 kg |
| Lungimea cursei | 25.4 mm |
| Producător | Villager |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Turația in gol | 0-2400 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


