Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:12589
- Articol:73de07f1
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare :acumulator
- Capacitatea bateriei :1.3 Ah
- Deschiderea mandrinei :10 mm
- Greutatea :1.1 kg
- LED-uri de iluminare :este
- Max. turații în gol :1350 min-1
- Moment de strângere maxim :23 Nm
- Număr de baterii incluse :1
- Numărul de viteze :2
- Reglarea electronică a rotației :nu este
- Revers :este
- Rotații 1 viteza :350 min‾¹
- Rotații 2 viteza :1350 min‾¹
- Suitcase :este
- Tensiunea bateriei :12 V
- Timp de încărcare :1 ore
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :fixare rapidă
- Tip :fără percuție
- Trepte ale momentului de torsiune :19
- Arată toate specificatiile
1.350 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 254 Lei / lună |
141 Lei / lună |
104 Lei / lună |
85 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Mașină de găurit și înșurubat cu acumulator Stark CD12-2 Li-Ion (210012010) - pentru înșurubarea și deșurubarea șuruburilor în lemn, plastic și alte materiale. Echipat cu două baterii Li-Ion de 12 V. Preselectia momentului de torsiune cu 18 (+1 x treapta maxima) trepte ale momentului de torsiune plus pozitie de gaurire - putere optima pentru orice utilizare. LED - încorporat pentru iluminarea spatiului de lucru, ajută să lucrati în locuri slab luminate și greu accesibile. Încărcarea rapidă a bateriei în timp de o oră. 2 moduri de turații a vitezei.
Specificații tehnice
- Tensiune acumulator 12.0 V
- Mandrina 1-10 mm
- Capacitate acumulator 1.3 Ah
- Tip acumulator Li-lon
- Momentul Max. de strângere 23 Nm
- Acumulatoare 2*1.3 Ah
- Turație în gol 0-350/0-1350 rpm
- Greutate 1.1 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 1.3 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Greutatea | 1.1 kg |
| LED-uri de iluminare | este |
| Max. turații în gol | 1350 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 23 Nm |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea electronică a rotației | nu este |
| Revers | este |
| Rotații 1 viteza | 350 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1350 min‾¹ |
| Suitcase | este |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Tip | fără percuție |
| Trepte ale momentului de torsiune | 19 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






