Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15669
- Articol:7234c6298
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Ceas digital :este
- Deschidere usa :buton
- Diametru platou rotativ :24.5 cm
- Display digital :este
- Iluminare interioara :este
- Înălţimea :38.3 cm
- Nivele Putere :5
- Panou comanda :digital
- Putere grill :1000 W
- Puterea de ieșire a microundelor :800 W
- Semnal sonor :este
- Tip :cu grill
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Ceas digital | este |
| Deschidere usa | buton |
| Diametru platou rotativ | 24.5 cm |
| Display digital | este |
| Iluminare interioara | este |
| Înălţimea | 38.3 cm |
| Nivele Putere | 5 |
| Panou comanda | digital |
| Putere grill | 1000 W |
| Puterea de ieșire a microundelor | 800 W |
| Semnal sonor | este |
| Tip | cu grill |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






