Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31980
- Articol:A865860
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimintare:Priza
- Diametrul ext. al discului:230 mm
- Filetul arborelui:M14
- Mâner suplimentar:da
- Producător:Wokin
- Putere absorbita:2400 W
- Turația in gol:6000 rpm
- Valiză:nu
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimintare | Priza |
| Diametrul ext. al discului | 230 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Mâner suplimentar | da |
| Producător | Wokin |
| Putere absorbita | 2400 W |
| Turația in gol | 6000 rpm |
| Valiză | nu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






