Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15990
- Articol:2936940ed
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Butoane retractabile :este
- Dimensiuni :59,5x59,5x57,5 cm
- Grill :este
- Iluminare :este
- Măsuri de incorporare :59,5x56x56 cm
- Material fațadă :sticlă
- Metodă curăţare :hidroliză
- Numar geamuri de protecţie la uşă :3
- Numărul funcții :4
- Putere :2000 W
- Rotişor :este
- Volum cuptor :70 litri
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Butoane retractabile | este |
| Dimensiuni | 59,5x59,5x57,5 cm |
| Grill | este |
| Iluminare | este |
| Măsuri de incorporare | 59,5x56x56 cm |
| Material fațadă | sticlă |
| Metodă curăţare | hidroliză |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 3 |
| Numărul funcții | 4 |
| Putere | 2000 W |
| Rotişor | este |
| Volum cuptor | 70 litri |
| Линия дизайна | |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa