Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22413
- Articol:f2b0aca69
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii :2 discuri
- Capacitate tocare :1.5 kg/min
- Duză pentru maruntire :este
- Lungime cablu :1.2 m
- Numarul de grătare de tocat :2
- Picioruse de cauciuc :este
- Protectie la suprasolicitare :este
- Putere nominală :300 W
- Tavă :plastic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | 2 discuri |
| Capacitate tocare | 1.5 kg/min |
| Duză pentru maruntire | este |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Putere nominală | 300 W |
| Tavă | plastic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
