Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31101
- Articol:A1719057
- Disponibilitate:În stock99
- Culoare:galben
- Eroare admisibila:100 g
- Garanție:24 luni
- Greutate maxima:20 kg
- Material boluri/platformă:inox
- Producător:Tolsen
- Rezoluţie:100 g
- Tip cântar:mecanic
- Сastron:da
- Arată toate specificatiile
507 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 95 Lei / lună |
53 Lei / lună |
39 Lei / lună |
32 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Culoare | galben |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Garanție | 24 luni |
| Greutate maxima | 20 kg |
| Material boluri/platformă | inox |
| Producător | Tolsen |
| Rezoluţie | 100 g |
| Tip cântar | mecanic |
| Сastron | da |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







