Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30085
- Articol:A1410462
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Dimensiune pliată:91х48х9 cm
- Greutate:10.5 kg
- Înălțime:380 cm
- Înălţime de lucru :480 cm
- Încărcătura maximă:150 kg
- Lățimea:48 cm
- Material:aluminiu
- Număr trepte:13
- Picioruşe antiderapante:da
- Producător:Alumet
- Tip:scară telescopică
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Dimensiune pliată | 91х48х9 cm |
| Greutate | 10.5 kg |
| Înălțime | 380 cm |
| Înălţime de lucru | 480 cm |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Lățimea | 48 cm |
| Material | aluminiu |
| Număr trepte | 13 |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Producător | Alumet |
| Tip | scară telescopică |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







