Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30531
- Articol:A1612623
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Culoare:albastru
- Diametru:244 cm
- Dimensiuni pachete:130х46х21 cm
- Greutatea:28 kg
- Înălțime:221 cm
- Înălțime cadru de bază:55 cm
- Inălțimea plasei de siguranță:160 cm
- Lățime:244 cm
- Lungime:244 cm
- Materialul suprafeței de sărit:polipropilenă
- Numărul de arcuri:42
- Numărul de picioare:3
- Numărul pachete:1
- Plasa:da
- Producător:Jumi
- Sarcina maximă:110 kg
- Scară:da
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Culoare | albastru |
| Diametru | 244 cm |
| Dimensiuni pachete | 130х46х21 cm |
| Greutatea | 28 kg |
| Înălțime | 221 cm |
| Înălțime cadru de bază | 55 cm |
| Inălțimea plasei de siguranță | 160 cm |
| Lățime | 244 cm |
| Lungime | 244 cm |
| Materialul suprafeței de sărit | polipropilenă |
| Numărul de arcuri | 42 |
| Numărul de picioare | 3 |
| Numărul pachete | 1 |
| Plasa | da |
| Producător | Jumi |
| Sarcina maximă | 110 kg |
| Scară | da |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


