Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31485
- Articol:A1698243
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Forța de împărțire:8 t
- Garanție:12 luni
- Greutatea:117 kg
- Max. diametrul bustenilor:40 cm
- Poziția de lucru:vertical
- Producător:Villager
- Putere:3000 w
- Roți:da
- Tensiunea rețelei:230 V
- Tipul:hidraulic
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Forța de împărțire | 8 t |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 117 kg |
| Max. diametrul bustenilor | 40 cm |
| Poziția de lucru | vertical |
| Producător | Villager |
| Putere | 3000 w |
| Roți | da |
| Tensiunea rețelei | 230 V |
| Tipul | hidraulic |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





