Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30115
- Articol:A1683594
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Amplasare motor:jos
- Cerc de tăiere:30 cm
- Diametru fir de taiere:1 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:1.2 kg
- Lungime fir de taiere:6 m
- Mâner telescopic:da
- Producător:Ruris
- Putere:500 W
- Tip tăietor:fir de taiere
- Turaţie la mersul în gol:1400 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Amplasare motor | jos |
| Cerc de tăiere | 30 cm |
| Diametru fir de taiere | 1 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 1.2 kg |
| Lungime fir de taiere | 6 m |
| Mâner telescopic | da |
| Producător | Ruris |
| Putere | 500 W |
| Tip tăietor | fir de taiere |
| Turaţie la mersul în gol | 1400 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



