Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29758
- Articol:A718263
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea motorului:212 cm³
- Capacitatea rezervorului de combustibil:3 l
- Domeniul de ejecție:15 m
- Garanție:12 luni
- Greutatea:85 kg
- Inaltimea de curatare:510 mm
- Lansa:starter manual și electric
- Lățimea curățării:620 mm
- Număr de viteze:2 înapoi , 5 înainte
- Prezența luminilor:da
- Producător:AL-KO
- Putere:0 W
- Screw material:metal
- Tipul de mișcare:autopropuslate
- Tipul motorului:benzină
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea motorului | 212 cm³ |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 3 l |
| Domeniul de ejecție | 15 m |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 85 kg |
| Inaltimea de curatare | 510 mm |
| Lansa | starter manual și electric |
| Lățimea curățării | 620 mm |
| Număr de viteze | 2 înapoi , 5 înainte |
| Prezența luminilor | da |
| Producător | AL-KO |
| Putere | 0 W |
| Screw material | metal |
| Tipul de mișcare | autopropuslate |
| Tipul motorului | benzină |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






