Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:13187
- Articol:6ee69272
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie :100 m
- Calitatea apei :pură
- Debit maxim :3.6 m3/h
- Putere maximă de aspirare :126 m
- Putere :1500 W
- Temperatura max. a lichidului :35 °C
- Tip instalare :submersibilă
- Tip pompă :de put
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 100 m |
| Calitatea apei | pură |
| Debit maxim | 3.6 m3/h |
| Putere maximă de aspirare | 126 m |
| Putere | 1500 W |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de put |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






