Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31571
- Articol:A468390
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Greutatea:9 kg
- Lungime furtun:0.5 m
- Metoda de transportare:de spate
- Motor:2-timpi
- Presiunea maximă:25 bar
- Producător:Villager
- Puterea motorului:700 W
- Raza de pulverizare:12 m
- Tip:benzină
- Volume motorului:25 cm³
- Volumul rezervorului cu soluție:15 l
- Volumul rezervorului de benzina:0.7 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Greutatea | 9 kg |
| Lungime furtun | 0.5 m |
| Metoda de transportare | de spate |
| Motor | 2-timpi |
| Presiunea maximă | 25 bar |
| Producător | Villager |
| Puterea motorului | 700 W |
| Raza de pulverizare | 12 m |
| Tip | benzină |
| Volume motorului | 25 cm³ |
| Volumul rezervorului cu soluție | 15 l |
| Volumul rezervorului de benzina | 0.7 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





