Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29668
- Articol:A718218
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Garanție:12 luni
- Greutate:4.3 kg
- Lungime lamă:400 mm
- Nivel de zgomot:90 dB
- Pasul lanţului:3,8 "
- Producător:AL-KO
- Putere:3.4 W
- Viteza lanţului:12 m/sec
- Volum rezervor ulei:0.3 ml
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4.3 kg |
| Lungime lamă | 400 mm |
| Nivel de zgomot | 90 dB |
| Pasul lanţului | 3,8 " |
| Producător | AL-KO |
| Putere | 3.4 W |
| Viteza lanţului | 12 m/sec |
| Volum rezervor ulei | 0.3 ml |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







