Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30135
- Articol:A1686891
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate casetă de colectare:40 l
- Garanție:12 luni
- Greutate:9.3 kg
- Lățimea maximă de lucru:32 cm
- Producător:Ruris
- Puterea motorului:1500 W
- Sistem cilindric:cuțite
- Tip:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate casetă de colectare | 40 l |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 9.3 kg |
| Lățimea maximă de lucru | 32 cm |
| Producător | Ruris |
| Puterea motorului | 1500 W |
| Sistem cilindric | cuțite |
| Tip | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




