Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31159
- Articol:A1647738
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:pneumatic
- Consumul de aer:120 l/min
- Cuplu maximal:1000 nm
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.8 kg
- Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză:6000 rot/min
- Presiunea de lucru:6.2 bar
- Producător:Tolsen
- Tipul de cartuş:patrat 1/2"
- Tipul instrumentului:cu percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | pneumatic |
| Consumul de aer | 120 l/min |
| Cuplu maximal | 1000 nm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.8 kg |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 6000 rot/min |
| Presiunea de lucru | 6.2 bar |
| Producător | Tolsen |
| Tipul de cartuş | patrat 1/2" |
| Tipul instrumentului | cu percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



