Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24658
- Articol:Zc1bec2667
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Colector de iarbă :este
- Înălțimea maximală de tăiere :75 mm
- Înălțimea minimală de tăiere :20 mm
- Lățimea tăierii :41 cm
- Mulcire :nu este
- Puterea electric :1600 W
- Reglarea înălțimii de tăiere :este
- Tipul deplasării :manual
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Maşina de tuns gazonul electrică Makita ELM4110
Tipul deplasării manual
Puterea electric 1600 W
Lățimea tăierii 41 cm
Reglarea înălțimii de tăiere da
Înălțimea minimală de tăiere 20 mm
Înălțimea maximală de tăiere 75 mm
Colector de iarbă da
Mulcire nu
Greutate 23 kg
| Specificatii | |
| Colector de iarbă | este |
| Înălțimea maximală de tăiere | 75 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 20 mm |
| Lățimea tăierii | 41 cm |
| Mulcire | nu este |
| Puterea electric | 1600 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | este |
| Tipul deplasării | manual |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




