Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31560
- Articol:A469047
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:Mâner rotativ (180°)
- Amplasare motor:jos
- Cerc de tăiere:27 cm
- Diametru fir de taiere:1.5 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.95 kg
- Mâner telescopic:da
- Producător:Villager
- Putere:550 W
- Tip tăietor:fir de taiere
- Turaţie la mersul în gol:11000 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | Mâner rotativ (180°) |
| Amplasare motor | jos |
| Cerc de tăiere | 27 cm |
| Diametru fir de taiere | 1.5 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.95 kg |
| Mâner telescopic | da |
| Producător | Villager |
| Putere | 550 W |
| Tip tăietor | fir de taiere |
| Turaţie la mersul în gol | 11000 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
