Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24704
- Articol:Zf3ecfde55
- Disponibilitate:În stock99
- Colector de iarbă :este
- Dimenseuni :1040-1230х380х870-1110 mm
- Înălțimea maximală de tăiere :55 mm
- Înălțimea minimală de tăiere :22 mm
- Lățimea tăierii :33 cm
- Mulcire :nu este
- Puterea electric :1200 W
- Reglarea înălțimii de tăiere :este
- Suprafaţa recomandată :4010 m2
- Tipul deplasării :manual
- Volum colectare iarbă :30 l
- Arată toate specificatiile
3.099 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 583 Lei / lună |
325 Lei / lună |
239 Lei / lună |
196 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Specificații Maşina de tuns gazonul electrică Makita ELM3320
- Tipul deplasării manual
- Puterea electric 1200 W
- Lățimea tăierii 33 cm
- Reglarea înălțimii de tăiere da
- Înălțimea minimală de tăiere 22 mm
- Înălțimea maximală de tăiere 55 mm
- Colector de iarbă da
- Volum colectare iarbă 30 l
- Mulcire nu
- Suprafaţa recomandată 4010 m2
- Greutate 10.2 kg
- Dimenseuni 1040-1230х380х870-1110 mm
| Specificatii | |
| Colector de iarbă | este |
| Dimenseuni | 1040-1230х380х870-1110 mm |
| Înălțimea maximală de tăiere | 55 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 22 mm |
| Lățimea tăierii | 33 cm |
| Mulcire | nu este |
| Puterea electric | 1200 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | este |
| Suprafaţa recomandată | 4010 m2 |
| Tipul deplasării | manual |
| Volum colectare iarbă | 30 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



