Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:949-07
- Articol:651
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ryobi RLM36X41H40
| Tipul deplasării | Manual |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea a acumulatorului | 36 V |
| Lățimea tăierii | 40 cm |
| Reglarea înălțimii de tăiere | este |
| Trepte reglare | 5 |
| Înălțimea minimală de tăiere | 20 mm |
| Înălțimea maximală de tăiere | 70 mm |
| Colector de iarbă | este |
| Volum colectare iarbă | 50 Litri |
| Mulcire | este |
| Suprafaţa recomandată | 600 m2 |
| Greutate | 19.2 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
