Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11103
- Articol:1973ee7d
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Colector de iarbă :este
- Înălțimea maximală de tăiere :60 mm
- Înălțimea minimală de tăiere :20 mm
- Lățimea tăierii :33 cm
- Puterea electric :1250 W
- Reglarea înălțimii de tăiere :este
- Tipul deplasării :manual
- Trepte reglare :5
- Volum colectare iarbă :30 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Colector de iarbă | este |
| Înălțimea maximală de tăiere | 60 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 20 mm |
| Lățimea tăierii | 33 cm |
| Puterea electric | 1250 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | este |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte reglare | 5 |
| Volum colectare iarbă | 30 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




