Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30126
- Articol:A1813122
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Garanție:12 luni
- Greutate:4.4 kg
- Lungime lamă:350 mm
- Pasul lanţului:3/8 "
- Producător:Ruris
- Putere:1600 W
- Ungere automată a lanțului:da
- Viteza lanţului:9.5 m/sec
- Volum rezervor ulei:250 ml
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4.4 kg |
| Lungime lamă | 350 mm |
| Pasul lanţului | 3/8 " |
| Producător | Ruris |
| Putere | 1600 W |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Viteza lanţului | 9.5 m/sec |
| Volum rezervor ulei | 250 ml |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





