Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11090
- Articol:0ebb7938
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Colector de iarbă :este
- Înălțimea maximală de tăiere :62 mm
- Înălțimea minimală de tăiere :32 mm
- Lățimea tăierii :40 cm
- Puterea motorului :2.7 c.p.
- Reglarea înălțimii de tăiere :este
- Tipul deplasării :manual
- Trepte reglare :3
- Volum colectare iarbă :45 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Colector de iarbă | este |
| Înălțimea maximală de tăiere | 62 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 32 mm |
| Lățimea tăierii | 40 cm |
| Puterea motorului | 2.7 c.p. |
| Reglarea înălțimii de tăiere | este |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte reglare | 3 |
| Volum colectare iarbă | 45 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





