Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32462
- Articol:A1905015
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Aplicație:metal
- Cantitate:1 buc.
- Diametru:150 mm
- Diametrul alezajului:16 mm
- Grosime:12.7 mm
- Producător:DeToolz
- Tip:disc pentru ascuțire
- Viteza admisibilă de rotație:2950 rot/min
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Aplicație | metal |
| Cantitate | 1 buc. |
| Diametru | 150 mm |
| Diametrul alezajului | 16 mm |
| Grosime | 12.7 mm |
| Producător | DeToolz |
| Tip | disc pentru ascuțire |
| Viteza admisibilă de rotație | 2950 rot/min |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
