Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:936-07
- Articol:638
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ryobi RHT25X60RO
| Tip | 2 timpi |
| Puterea motorului | 1 c.p. |
| Capacitatea motorului | 25.4 сс |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 0.28 litri |
| lungimea lamei | 600 mm |
| Tipul de cuțit | bidirecțional |
| Pitch de dinți | 32 mm |
| Frecvența tăietorului | 3800 1/min |
| Greutate | 5.1 kg |
| Dimensiunile | 1090х290х280 mm |
| Caracteristici | Reglarea în 5 direcții a mânerului principal |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


